Domácí telefony

Domovní telefony a videotelefony patří do oblasti telekomunikační techniky,kde rozšíření sahá od malých bytových jednotek až po rozsáhlé administrativní a průmyslové objekty. K základním odlišnostem systému v domovní komunikaci,které vyplívají ze specifických uživatelských požadavků,patří modulární provedení komunikační sítě,požadavek na obousměrné audio a jednosměrné video komunikace mezi účastníky a způsob navazování spojení.

Naše firma zajišťuje dodávky a instalace nových systémů i servis stávajících systémů a rozvodů. Pro naše dodávky využíváme především komponenty renovmovaných světových výrobců jako jsou Comax,Legrand,Tesla,Czechphone. Na přání však zajistíme opravu jakéhokoliv systému domácího telefonu. Systémy nabízíme jak v klasickém provdení s kabeláží 4+n vodiči nebo moderní digitální sběrnicové, které využívají pouze 2 vodiče.

Stále cenově dostupnější se stávají i systémy s videotelefony, které velkou měrou zvyšují bezpečnost obyvatel domu například i tím, že dokáží udělat snímky osob, které v daném objektu zvonily.

Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku - ZDE